"deinstalator" pod Windows

Jednorazowe. Płatne lub za darmo. Zlecenia dla programistów.

Moderator: xxSlayeRxx

"deinstalator" pod Windows

Postprzez devvil666 » Pt lut 11, 2011 4:57 pm

Witam, jestem w kropce i szukam pomocy. Na zaliczenie przedmiotu "Programowanie obiektowe" mam napisać program w C#, gdzie tego języka będę się uczył dopiero w następnym semestrze :/ Szukałem pomocy u znajomych, niestety bez skutecznie...

Temat projektu:
Deinstalator aplikacji
Zadaniem programu jest umożliwienie usuwania zbędnych aplikacji zainstalowanych w systemie Windows. Program oprócz pełnej listy zainstalowanych aplikacji oraz funkcjonalności ich usuwania z wykorzystaniem domyślnych metod umożliwia także usuwanie plików pozostawionych przez program instalacyjny. Funkcjonalność tą umożliwia wbudowany monitor instalacji. Monitoruje on zmiany w rejestrze i plikach wprowadzanych przez aplikacje podczas ich instalacji (przykład: http://www.revouninstaller.com/).

po angielsku aż tak dobrze sobie nie radzę by owy przykład był mi pomocny...

Proszę o jakąkolwiek pomoc najlepiej na maila devvil6662gmail.com GG: 2669254
ślęczę i próbuję znaleźć jak to zrobić więc jestem prawie non stop online z przerwą na sen
devvil666
New member

Re: "deinstalator" pod Windows

Postprzez mykhaylo » Pt lut 11, 2011 10:29 pm

Raczej nikt nie napisze Ci czegoś takiego za darmo. Wymaga to sporo pracy, więc albo się nauczysz programować w C# albo będziesz musiał komuś zapłacić.
Z mojej strony mogę Ci polecić poniższe linki:
1. WMI “installed” query different from add/remove programs list?.
2. Poczytaj o WMI.
mykhaylo
Member

Powrót do Zlecenia dla programistów